מנחה וזבח: עיונים בסוגיות יסוד בסדר קדשים
מאת הרב דניאל וולף

rdwolf-minha vezevach150-200

 

למרות החשיבות העיונית, הדתית, והרוחנית של סדר קודשים, לרוב לימוד הסדר מוזנח בישיבות, והספרות התורנית העוסקת בסדר דלה יחסית לסדרים מועד נשים ונזיקין הנלמדים בישיבות. קיימים היום מספיק כלים להתמודדות עם פשטי הגמרא, אבל לומד שרוצה להעמיק במושגים למדניים בסיסיים ימצא את עצמו בפני שוקת שבורה.

הספר "מנחה וזבח" של הרב דני וולף (כ-500 עמודים) מתמודד עם אתגר זה, ועוסק בעיון וליבון של סוגיות יסוד בסדר קדשים. הספר מסודר לפי נושאים, עם מפתח עניינים נרחב שמאפשר התמקדות בנושא מסויים. הספר מהווה צוהר לעולם כה מרתק ועמום.


מי שנהנה מספריו הקודמים של הרב וולף על סדר טהרות (מנחה טהורה) וסדר נשים (מנחה לאהרן) יתענג גם על ספר חדש זה. ספריו הקודמים הועלו על הכתב על ידי תלמידים שהשתתפו בשיעוריו; הספר מנחה וזבח הוא פרי עטו של הרב וולף.


הסוגיות החשובות הנידונות בספר כוללות בין היתר בעלות בקרבנות ציבור, יסודות מעילה, חלוקת קדושת הקרבן במנחות ובזבחים, טומאה ושבת הותרה בציבור, מצוות בנין המקדש, ועוד.

לעיין בתוכן הספר, ההקדמות ובפרק הראשון, הקליקו כאן!

 

ניתן לקנות דרך משרד הישיבה במחיר מיוחד!  מנחה וזבח - 35 ש"ח, סט השלם: מנחה לאהרן + מנחה טהורה + מנחה וזבח: 75 ש"ח בלבד (לא כולל משלוח)

תתקשרו עוד היום 02-9937300